Публічний договір (оферта) замовлення, купівлі- продажу, доставки товарів

 1. ТЕРМІНОЛОГІЯ
  1. Публічна оферта (далі в документі– «Оферта») – пропозиція Продавця, необмеженому колу осіб укладення договору купівлі-продажу товару (далі – «Договір») дистанційно на окреслених умовах, включаючи Додатки.
  2. Інтернет-магазин – це засіб для представлення або реалізації товару в мережі Інтернет, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину Сторонами.
  3. Замовлення – відбір деяких із переліку товарів, при замовленні товару Покупцем, оплата чи доручення купити і доставити товар.
  4. Продавець – фізична/юридична особа, яка реалізує товари, опубліковані на Інтернет-сайті.
  5. Покупець – фізична/юридична особа, що укладає з Продавцем Договір на умовах, описаних у Оферті.
 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1.  Даний договір Оферти є пропозицією ТМ «GNZ» (в особі ФОП Варениця Євгения Едуардівна), далі – «Продавець», заключити Договір купівлі-продажу товару через Інтернет-магазин дистанційно, далі – «Договір». Публічна оферта опублікована у вільному доступі на офіційному Інтернет-сайті Продавця «https://gnz.ua» ( далі – «Інтернет-сайт»).
  2. Оплата Покупцем замовленого товару вважається прийняттям пропозиції укласти Договір купівлі-продажу, погодженням з умовами описаними на сайті.
 3. ВАРТІСТЬ ТОВАРУ
  1. Актуальними вважаються ціни вказані на сайті Продавця.
  2. Право зміни ціни на будь-яку позицію асортименту залишається за Продавцем.
  3. Продавець має зобов’язання при зміні ціни на Товар, розміщений у Замовленні, проінформувати Покупця про зміну.
  4. За Покупцем залишається право підтвердження/відмови від Замовлення у разі зміни вартості після попереднього Замовлення,. Оформленого належним чином.
  5. Після оплати зміна вартості Товару не можлива.
  6. Вартість доставки вказується на сайті і проговорюється представником Продавця при оформленні замовлення товару в телефонному режимі.
  7. Факт надходження коштів на рахунок Продавця вважається завершеним фактом оплати.
  8. У розділі «Доставка та оплата» описані умови та способи оплати Товару Покупцем.
 4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
  1. Покупець може замовити будь-який товар із сайту Інтернет-магазину www.gnz.ua чи в додатку Instagram спілкуючись з менеджером в дірект.
  2. Покупець для здійснення Замовлення зобов’язаний надати наступну інформацію:
   1. ПІБ,
   2. дані для доставки Товару,
   3. контактний номер телефону.
  3. Сума покупки, назви Товару, кількості вказуються в корзині Покупця при оформленні Замовлення на сайті.
  4. Продавець має право запитувати в Покупця необхідну йому додаткову інформацію. У разі відмови надання додаткових даних, необхідних для виконання Замовлення, Продавець не несе відповідальності за своєчасне надання якісної послуги.
  5. Продавець має право реєструвати дані Покупця у власній базі даних, не розголошуючи їх стороннім особам. Погодження з умовами Оферти Покупцем відбувається шляхом заповнення форми з реєстраційними даними на сайті Продавця/ надання інформації Менеджеру.
  6. Покупець відповідальний за правильність даних вказаних при оформленні Товару.
  7. Договір про купівлю-продаж між Покупцем та Продавцем вважається укладеним віддалено після замовлення Товару на сервісі сайту магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чеку на підтвердження оплати.
 5. ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ, ДОСТАВКА
  1. Спосіб, терміни, умови доставки Товару узгоджуються представником Продавця з під час оформлення Замовлення.
  2. Самовивіз товару:
   1. Отримати згідно Замовлення Покупець може в будні дні за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича 86-П, розрахунок та отримання відбувається на місці.
   2. З моменту отримання Товару Покупцем, що підтверджено підписанням товарного чеку/ супровідних документів, що стосуються Доставки право власності на Товар, ризик його випадкової втрати переходить Покупцю.
  3. Доставка відбувається за участю третьої сторони (перевізник).
  4. Відповідність Товару Замовленню, комплектація перевіряється Покупцем в присутності представника Продавця або перевізника.
 6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
  1. Повернення товару в Інтернет-магазині регулюється чинними нормами українського законодавства.
  2. Витрати, пов’язані із доставкою Товару Продавцю, у разі повернення, покладаються на Покупця.
  3. Повернення Покупцем Товару відповідної якості, без пошкодження зобов’язує Інтернет-магазин повернути Покупцю оплачені кошти за Товар, за винятком витрат на доставку, якщо такі були.
 7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
  1. Покупець та Продавець відповідальні за неналежне виконання/невиконання умов Оферти, передбачених вище та чинним законодавством.
  2. Продавець не відповідає за:
   1. несуттєву невідповідність кольорової гамми, що відрізняється від оригіналу через різну кольорову передачу моніторів ПК, телефонів;
   2. інформацію, що надав Покупець при оформленні Товару,
   3. перебої, затримки доставки Товару, що виникли з причин, на які Продавець не має впливу,
   4. незаконні дії Покупця за допомогою даного доступу до Інтернет-мережі.
  3. Покупець в повному обсязі самостійно відповідає у випадку завдання шкоди, навіть якщо під його логіном працювала інша особа, юридичним/фізичним особам, державі, суспільній моралі, майну.
  4. Обставини непереборної сили, визначені законодавством держави Україна, звільняють Покупця/Продавця від виконання умов Оферти.  

Для вирішення конфліктних, проблемних ситуацій Сторони зобов’язуються використовувати виключно шлях переговорів.